تبلیغات
نیاز - تنهایی...


نیاز


.: محل تبلیغات شما :.

با بیش از هزاران بازدید كننده در روز

 

.
طراحی قالب : محمد تمسكنی

www.paras2.co.sr

 
تنهایی...

حرف دل... ,

تاحالا شده هیچ کس پیشتون نباشه ، تنهای تنها باشید اما احساس تنهایی نکنید ؟ یا بر عکس ، شده بین هزار نفر باشی اما حس کنید تنها ترین آدم دنیا هستید ؟
بله واقعاٌ میشه ، میشه در جمع تنها بود اونم زمانیه که فکر کنید کسی به فکر شما نیست ، زمانی که حس کنید کسی نگران حالتون نیست ، یا حس کیند کسی که دوستش دارید دیگه به یادتون نیست ، کسی که همه امیدتون بود دیگه امروز نیست و الان امد یه نفر دیگست .
این حس بدترین حسیه که توی دوران زندگی میتونه به آدم دست بده و ممکنه آدم دیگه برای همیشه احساس تنهایی کنه ، چون فقط وقتی حس تنهای از بین میره که کسی که دوستش داریر کنارتون باشه ، در غیر این صورت حس تنهایی آدمو رها نمی کنه.
عشقای امروزیم که می بینید ، خیلی مواقع 1 طرف کار میلنگه ، این باعث میشه که 1طرف همیشه احساس تنهایی کنه ، برا همینه که امروزه هر چی جمعیت بیشتر میشه آدما تنهاتر میشن .
خیلی وقتا به خودم می گم ای کاش انسان هنوز توی غار زندگی می کرد و با الاغ اینور اونور میرفت اما احساس تنهایی نمیکرد ، اون موقع واقاٌ خوشبخت بود ، اصل خوشبختی همینه که آدم حس کنه کسی که دوستش داره کنارشه و تنها نیست اما اگه تنها باشه هیچ چیزی براش رنگ خوشبختی نداره و افسرده میشه.
بالا رفتن آمار افسردگی توی جامعه به نظر من همین حس تنهاییه که واقعا آدمو نابود میکنه.
امیدوارم هیچ وقت توی زندگی حس نابود کننده تنهایی بهتون دست نده...

نوشته شده توسط علی در جمعه 13 بهمن 1385 و ساعت 05:02 ق.ظ

  [لینك مطلب]  |  نظرات » ()

ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

كلیه حقوق این وبلاگ محفوظ می باشد.

 هر گونه كپی برداری از مطالب این وبلاگ با ذكر منبع مانعی ندارد.


طراح قالب : محمد تمسكنی